Nu finns chansen för Er som letar efter fritidshus i en naturskön och avkopplande miljö! I Skytteklev vid Gaddesanna badplats finner ni denna charmiga smultronställe. Stugan har genomgått renoveringar som helt nytt tak med integrerade solceller, ny fasad med tilläggsisolering, nya innergolv, innertak och altan.
Integrerade solceller på taket gör att du kan vara självförsörjande på el och leva miljövänligt.
Den stora altanen är perfekt för att koppla av i solen med en kopp kaffe eller ett glas vin. Här kan du njuta av lugnet och den vackra naturen runt omkring dig. Tomten är till största delen naturtomt med en stig till vägen där det finns två parkeringsutrymmen som hör till stugan. Tomten arrenderas fem år åt gången.
I Skytteklev finns sevärda kalkstensgrottor på promenadvägen upp till Halleberg och det är endast sju minuters promenad till fantastiska Gaddesanna badplats med mat- och glassförsäljning om somrarna.
Det här är verkligen det perfekta stället för dig som vill ha en avkopplande fritid i en vacker naturskön miljö. Stugan har allt du behöver för att trivas och njuta av din fritid. Missa inte chansen att bli ägare till detta fantastiska fritidshus!